Skrýt nabídku

Kariéra

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce nabízí:

  • zázemí stabilní organizace,
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké benefity,
  • příjemné pracovní prostředí.

V detailech jednotlivých inzerátů naleznete popis činností, požadavků, nabídky a emailový kontakt, pomocí kterého se přihlásíte na Vámi vybranou pozici. Nabídky zasílejte s motivačním dopisem a životopisem ve formátu evropského formuláře (59,9 KB, MS Word dokument).

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v.v.i., prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze za účelem vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění uchazeče v rámci ústavu, a to po dobu nezbytně nutnou, nejdéle však po dobu 1 roku od jejich zaslání.

Laborant(ka) v chemické laboratoři

Laborant / laborantka v chemické laboratoři

Společnost Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v.v.i, Podbabská 2582/30, Praha 6 hledá nového kolegu / kolegyni do svého týmu na pozici laborant / laborantka v chemické laboratoři.

Náplň práce:

  • přípravné práce v laboratoři (základní chemické výpočty, příprava roztoků a činidel, mytí skla),
  • předúprava vzorků pro speciální organické analýzy v různých matricích (voda, sediment, chmel apod.),
  • obsluha přístrojů a technického vybavení laboratoře (lyofilizátorů, ASE 350 apod.),
  • administrativní činnost (zapisování a evidence vzorků do programu Labsystém),
  • další blíže nespecifikované činnosti související s každodenním chodem laboratoře.

Požadujeme:

  • úplné střední vzdělání s maturitou v oblasti chemie,
  • základní počítačové dovednosti (MS Office, Internet),
  • analytickou přesnost a pečlivost,
  • technickou zdatnost,
  • samostatnost a spolehlivost,
  • ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení,
  • možnost profesního růstu,
  • práci v akreditované laboratoři,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • 5 týdnů dovolené.

Praxe v laboratoři a řidičský průkaz skupiny B jsou výhodou.

Nástup je možný ihned.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis k rukám vedoucí oddělení hydrochemie na níže uvedenou e-mailovou adresu.

  • Ing. Alžběta Petránová
  • Telefon: +420 220 197 281