Skrýt nabídku

O webu

Provozovatelem internetových stránek https://www.vuv.cz je Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, veřejná výzkumná instituce (dále jen provozovatel). Dotazy a připomínky k internetovým stránkám jsou přijímány na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Autorská práva

Provozovateli náležejí autorská práva k veškerému obsahu, který umisťuje na tyto stránky, a to včetně textu a technických ilustrací.

Prohlášení o přístupnosti

Autor stránek prohlašuje, že se snaží o maximální přístupnost obsahu stránek i všech jejich funkcionalit, a to všem uživatelům internetu.

Obsahová část stránek byla vytvořena v XHTML 1.0 Transitional, vizuální podoba stránek pak s využitím CSS 2.

Při tvorbě stránek byly zohledněny standardy Dive Into Accessibility.

Ochrana dat a předávání osobních údajů

Přístup na stránky může být ze strany provozovatele podmíněn poskytnutím některých osobních údajů uživatele stránek ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, případně i dalších zákonů v jejich platném znění. V takovém případě se provozovatel zavazuje s takovými údaji nakládat v souladu s těmito platnými právními předpisy.

Provozovatel spolupracuje se společnostmi, které mu poskytují různé služby. Tyto společnosti, pokud jsou k tomu oprávněné, mohou nakládat s osobními údaji uživatele stránek, přičemž s těmito informacemi pracují pouze při plnění svých povinností a nesmějí je použít k jinému účelu. Provozovatel neprodává, nepřevádí a nesděluje osobní údaje třetím stranám, pokud to není nezbytné ke splnění ustanovení právních předpisů.

Pokud si uživatel stránek přeje opravit nebo smazat osobní data, která o něm provozovatel získal, může o to provozovatele požádat prostřednictvím kontaktních údajů na těchto stránkách uvedených.